booking.pun.pl

Niech twoja federacja będzie lepsza niż WWE, TNA czy ROH!


#1 2009-08-05 15:39:02

Edge

Rated R Superstar

Skąd: Kosmos..
Zarejestrowany: 2009-08-04
Posty: 10000005
Punktów :   

Gale

Tu będą moje gale

Offline

 

#2 2009-08-07 00:46:24

Edge

Rated R Superstar

Skąd: Kosmos..
Zarejestrowany: 2009-08-04
Posty: 10000005
Punktów :   

Re: Gale

Rozbrzmiewa theme HCW.. przed  titantronem wybuchają fajerwerki.. publika pop’uje.. ogólnie świetna atmosfera..

JR: Witamy na pierwszej gali HWC ! Ostatnimi czasy pojawiło się kilka nowych federacji.. a my jesteśmy jedną z nich.. mój kolega to Paweł Borkowski który przybył z Polski.. a mnie przedstawiać nie trzeba..

PW: Bo jesteś zwykłym komentatorem który opuścił Worst Wrestling Ever.. jednak tu należą ci się słowa pochwały.. taka szmata jak Vince.. no nie dziwie się..

Rozmowę dwójki przerwał inny theme, osoby która jest znana każdemu fanu amerykańskiego Wrestlingu.. Stephani Mc Mahon pojawiła się z mikrofonem w ręku.. kamery śledziły ją aż do samego ringu. Nie mogła przemówić ponieważ reakcja publiki naprawdę nie pozwalała na powiedzenie czegokolwiek.  Widać że zbyt szybko się nie uspokoją.. zdenerwowana wykrzyczała.

-Cicho być !! Jestem pierwszą osobą która zgodziła się na występ… miałam dość swojego zasmarkanego ojca. Chce także zwrócić uwagę na pewien fakt.. jestem także waszą General Manager. Na dzisiejszej gali.. zobaczycie walki o połowę naszych pasów.. widać także że nie jestem już żoną Triple H’. Z tego co wiem ten dureń zdradza mnie z jakimś babo chłopem.

Publiczność reaguje dużym Heatem.. Steph ma już schodzić z ringu.. gdy słychać Break The Walls.. była żonka Huntera zaczyna nerwowo rozglądać się po hali. Jej przepuszczenia były słuszne.. Chris Jericho wychodzi za Backstagu razem z mikrofonem. 

-Nie nie nie.. mówisz że jesteś pierwszą osobą która zgodziła się na przeprowadzkę do HWC ? Czy myślisz że ktoś okaże ci szacunek ? Że takimi marnymi tekstami staniesz się pupilkiem naszego Chairmana ? Hmm.. mówiłaś coś o babo chłopie.. zaraz.. ty mówisz o sobie !? Coś mi się tu nie zgadza. Mówisz że twój ojciec jest zasmarkany? Hmm.. ty chyba też bo chłopacy mówili że lepka jesteś.
Widać że Y2J ma niezły ubaw.. na jego twarzy widniał uśmiech który cały czas starał się ukrywać.. to jest ten Chris którego znamy. Gdy Stephani zaczeła coś dukać została szybko zatkana przez krótką odpowiedź.

-Wiem wiem.. chcesz wyjść z twarzą.. rozumiem.. już nie przeszkadzam..

Chris wykonał swój charakterystyczny Taunt.. szybkim krokiem zawrócił tam skąd przyszedł zostawiając GM samą jak i zmieszaną. Publiczność cheerowała.. chyba zapomniała o często używanym przez Chrisa słowie „hipokryci”.  Po kilku chwilach pojawił się spot reklamowy. Gdy już się skończył hala była pusta.

JR: Hmm.. dawno nie widziałem właśnie tego uwielbianego Y2J’a.. oby to co powiedział nie odbiło się później.. a ty co o tym sądzisz ?

PW: Hmm.. ja wtedy nie wiedziałem co to wrestling..

Spiker wyszedł na ring.. zaczął zapowiadać pierwszą walke.. 

Spiker:  Za kilka minut rozpocznie się walka o pas HWC Hardcore.. zmierzą się w niej.. Bryan Danielson.. Colt Cabana i Carlito ! Będzie to walka Triple Theart Match.. 

Zawodnicy weszli już na ring.. Carlito natychmiast atakuje Danielsona z próba Lowkicka jednak kontruje to dynamicznym Arm Dragiem. Nie puszczając jego ręki zakłada Arm Lock.. widać że Colt wyjmuje coś z pod ringu..  to krzesło ! Danielson jednak to widzi.. w ostatniej chwili przed uderzeniem wykonuje Dropkick na broń trzymaną przed głową Colta. Carlito jednak też nie miał zamiaru przegrać.. wstał i wykonał Russian Legsweep na Bryanie. Próba pinu 1..2.. Kick out.  Widząc że to nic nie dało podniósł go ..  próba DDT jednak Caban z ogromnym impetem wykonuje running Lariat na Colonsie. Ten jednak otrzymuje stiffowy Yakuza Kick od Danielsona.. który schodzi z ringu wyciągając łańcuch. Wrzucił go na ring a sam wszedł na Turnbuckle.. Colt wstaje.. Bryan wykonuje Crossbody.. jednak Cabana kontruje to przetaczając się w ostatniej chwili dzięki czemu to on Pinuje. 1..2.. Colon przerwał liczenie. Podnosi Colta Irish Whipuje go.. i Spinebuster.. Daniels zachodzi go do tyło.. i The Dragon Suplex na krzesło które leżało na ringu ! 1…2.. i Carlito dzięki pomocy Colta który pociągnął go za nogę wywija się z pinu. Słychać Cheer dla Bryana.. pokazał że umie walczyć. Na karku Colonsa widać czerwoną plamę.. to od uderzenia w krzesło. Colt podnosi łańcuch i z całej siły uderza nim Danielsona w twarz po czym obwiązuje mu nim szyje i zaczyna go dusić..  Po minucie sędzia zaczyna liczyć.. 1..2.. i Colt dostaje potężne kopnięcie w tył głowy.. i Backstabber. Wszyscy leżą na macie..  pierwszy wstaje Carlito i od razu próbuje pinu.. 1..2.. Kick out.. Danielson ma całą siną szyje.. jednak podnosi się i wykonuje The Dragon Suplex. 1..2.. Rope Break. Nagle Colt uderza kątem krzesła w krocze Danielsona..  chyba będzie to.. Colt 45 ! Bryan pada na mate.. Colt pinuje.. 1..2..3 !

Spiker:Zwycięzcą zostaje Colt Cabana !

Colt schodzi z ringu świętując zwycięstwo.. kamery przenoszą się na Backstage gdzie Chris Jericho i Christian bliżej znani jako C&C idą korytarzem rozmawiając o nowej sytuacji. Nagle słyszymy znany głos.. ktoś wywala kamerzystę.. na Titantronie widoczne są zakłócenia. Słychać kłótnie… na krótką chwile widzimy jak Jericho pada po Chocksleamie bliżej nie określonego zawodnika. Potem słyszymy głos który mówi by nie pyskował bo skończy jak jego przyjaciel. Nagle Christian pada po powerbombie. Kilka sekund w których zakłóceń nie było można zauważyć  trojkę mężczyzn nie małego wzrostu znikających w cieniu. 

JR: Co się stało ? Kto to był i czego chcieli od C&C

Borkowski: Hmm.. nie wiem.. powiedzieli coś o nie pyskowaniu.. może to ludzie przekupieni przez Steph ?

JR: To też jest możliwe

Spiker: Następna walka jaką państwo zobaczycie to.. ee.. walka o Women Championship.. Walczyć będzie.. Maria.. i Sable ! 

Obie panie wchodzą na ring, a cała męska część widowni ślini się jak nie normalna.. nie ma co się dziwić. Walka rozpoczęta…  divy jak to divy.. z ogromnym impetem wpadły na siebie.. każda z osobna próbowała zyskać przewagę.  Silniejsza Sable wygrała zaglądając na przeciwniczce Sleeper Hold. Rudowłosa szybko się wydostała uderzając blondynke w twarz i jednocześnie podcinając jej nogi. Po chwili dokłada Stadning Moonsault. Próba pinu 1..2.. Kick out. Sable jest podnoszona.. jednak wykonuje szybkie kopnięcie w brzuch rudej. Po czym wykonuje Thril-a-Whril Backbreaker. Próba pinu.. tylko do dwóch. Maria zostaje podniesiona.. Irish Whip.. próba Clothesline przez blondynkę.. jedna nie udany.. Ruda wykonuje Wheel Kick.. widać że szyuje się do The Love Wings.. nie ! Sable kontruje potężnym kopnięciem w brzuch.. i wykonuje Sablebomb ! Próba pinu.. 1..2..3 !

Spiker:Zwyciężynią jak i nową HWC Women Champion staje się Sable !

Sable świętuje zwycięstwo.. Maria nie może wstać.. leży wygięta przy czym jęczy z bólu.. czy Sable znowu jest w szczytowej formie ? Najwyraźniej.

Akcja znów przechodzi na Backstage.. Widzimy Manu siedzącego na ławce.. cały czas mruczał coś pod nosem. Najwyraźniej miał coś do powiedzenia.. wstał rozwalając kawałek ściany ręką.. zaczął krwawić..

Manu: Ma ci coś ci do powiedzenia Colt.. zyskałeś dzisiaj coś co należy się mi, a nie tobie.. Stephani wybrała ciebie ponieważ jesteś znany z wielu ciekawych akcji w walkach typu Hardcore.. gówno mnie to obchodzi ! Co pokazałeś ? Chairshot i uderzenie w krocze.. to ma być coś strasznego ? Możesz wmówić to swojej matce ale nie mi.

Nagle można zauważyć pewno osobę w czapeczce urodzinowej i harmonijce.. to był Colt.. z nikąd nadymał harmonijkę która wysunęła się przed twarz Manu.. ten z wściekłością odwrócił się w stronę Championa Hardcoru.

Colt: Manu ! Stary przyjacielu.. mówiłeś coś pomiędzy tym „mam coś do powiedzenia Colt zyskałeś dzisiaj coś co należy się mi, a nie tobie.. Stephani wybrała ciebie”,a „to ma być coś strasznego ? „Możesz wmówić to swojej matce ale nie mi”. Jeśli dobre rozumiem.. zazdrościsz mi tytułu ?

Widać że Manu też miał granice wytrzymałości..

Manu: DO JASNEJ PIE****  CHOLERY CO SOBIE MYŚLISZ PRZYCHODZĄC UBRANY JAK PEDAŁ ? POWIEDZIAŁEM ŻE TY I TWOJE WALKI SSĄ ! NIE UMIESZ UŻYĆ GŁUPIEGO KRZESŁA RAZ ALE PORZĄDNIE  !? HAŃBĄ JEST DLA HWC ŻE NASZ CHAMPION HARDOCRU JEST JAKĄS CIOTĄ ! DLATEGO JA TEN TYTUŁ CI ODBIORE JASNE POPIERDOLEŃCU ? GDY Z TOBĄ SKOŃCZĘ TWOJA ZASRANA RODZINA SIĘ NIE POZNA ! JEŚLI JAKĄŚ MASZ BO TYLKO MUTANTY MOGŁY ZROBIĆ TAKĄ PAŁE I PIZDĘ W JEDYNYM!   

Colt: Hmm.. miło miło.. a teraz zapraszam cie na przyjęcie.. wiesz takie z okazji mojej wygranej.. i którą na pewno też będę świętował.. tylko że z tobą..  zmierzymy się na najbliższym ppv..

Manu z ogromnym impetem powalił Spearem po czym zaczął okładać Cabane pięściami po łbie.. z nikąd wparowała ochrona która.. zaczęła atakować Manu.. najpierw porazili paralizatorem po czym pookładali pałami. (Bez skojarzeń proszę)

Borkowski: Takich rzeczy nie widziałem jeszcze w HWC.. dobrze.. Colt to idiota.. jak mógł wygrać.. ktoś mi powie ?

JR: Może to dlatego że mamy pierwszą gale… hmm.. przebywanie z Supronem dobrze na ciebie nie wpłynęło.

Spiker: Następną walką będzie.. Tag Team Match.. C&C vs Homicide & Suicide.. Dodatkowo musze wspomnieć że będzie to walka o pas HWC Tag Team !

Na ring wchodzą C&C jak i H&S.. rozpoczynają Suicide i Christian.. CC biegnie w strone Sui’a jednak ten powala go Front Legsweepem. Przez co Christian wykonuje efektowny obrót w powietrzu i uderza plecami o mate. Chwyta go za głowę i wykonuje Irish Whip w narożnik.. rozpędza się i wykonuje Turnbucke Elblow Strike co skutecznie powala Kanadyjczyka. Idzie do swojego narożnika jednocześnie wlokąc za sobą Christiana.. zmiana.. Homicide łapie CC i wykonuje Bridging Exploder Suplex co wiąże się z natychmiastowym pinem. 1..2… Kick out.
Chwyta leżącego za nogi.. obraca go.. to próba STF.. nie ! CC w ostatnim momencie kopnął w dupę Homicide. Christian rzuca się do swojego kąta i na ring wchodzi Jericho.  Homicide pędzi  w jego stronę jednak otrzymuje Huricanrrane.
Gdy były zawodnik TNA wstaje otrzymuje Modified Bulldog… Chris podnosi Homicide.. w kontrze otrzymuje Chop’a i Yakuza Kick. Homi zmienia się z Suicidem..ten wykonuje Ruuning Front Dropkick wbijając Chrisa w narożnik z takim impetem że sam Christian spadł poza teren ringu.
Sui kontynuuje ofensywę próbując  wykonać  Turnbuckle Double Knee Facebreaker. Jednak Chris uniknął tego i wykonał Powerbomb wbijając Sui’a w ziemię.. jednak widać że chce zakończyć walkę.. wykonuje Double Powerbomb. Chris podniósł rękę.. wskoczył na liny i zakończył to Lionsaultem ! 1…2.. Homicide przerywa liczenie. Na ring wbiega CC.. kopie Homi’ego w brzuch i przygotowuje Unprettier.. ten wyrywa się i kontruje próbując wykonać Gringo Kilah ! Jednak otrzymuje Codebreaker. Sui wstaje i wykonuje lariat na Y2J.. i Suicide Solution na CC.
Sędzia nie wie co się dzieje.. Jericho podcina Sui’a i zakłada mu Walls of Jericho.. po dobrej minucie Sui taapuje. Y2J zdejmuje chwyt jednak Homicide próbuje wykonać na nim swojego finishera.. CC reaguje błyskawicznym Unprettier’em. 

Spikier: Wygrali C&C

Świętując zwycięstwo oddalili się z ringu..

Kamery znów przenoszą się na Backstage.. korytarzem zmierza nie kto inny, a Stone Cold Steve Austin. Publika zareagowała ogromnym Cheerem. Możliwe że był największy podczas trwania całej gali HWC. Drogę zagrodzili mu ponownie trzej faceci. Widać było tylko ich plecy.. głos który przemówił wyraźnie miał swoje źródło w najmniejszym z nich.

Głos nr 3: Chcieliśmy ci dać prezent.. nie przyjąłeś go dawno temu.. mam nadzieje że teraz się zgodzisz.. mam racje ?

Głos nr 2: To Rattelsnake.. Ring Master Steve Austin.. łatwo go się nie przekona..

Meżczyzna podał Steve’owi zgrzewkę piwa.. lecz SCSA wyrzuca ją za siebie.. daje to dużo do myślenia.. publika chyba wie kto to ci nie znajomi faceci. Mierzy „szefa” spojrzeniem i trąca go barkiem.. czy nie boi się tego co stało się C&C ? Najwyraźniej nie.. cóż.. kamery przenoszą się na ring.. tam Spiker poraz kolejny zapowiada walke.

Spiker: Następny Match będzie miał na szali HWC Legend Championship.. walczyć w nim będą.. Stone Cold Steve Austin ! (Cheer) Diamond Dallas Page !  i Mystery Wrestler który zastąpi Stinga.. który w tajemniczych okolicznościach zniknął.

SCSA jak I DDP są już na ringu.. publika zareagowała na nich w spaniały sposób.. wszyscy oczekują tego tajemniczego Wrestlera który zastąpi „The Icon’a”. 
Rozbrzmiewa theme.. publika szaleje.. to theme New World Order ! Nikt jednak nie wychodzi.. lecz w końcu to się staje. Przed Titantron wychodzi człowiek który na szyi miał czarno biały pióropusz. To Hulk Hogan ! Gra na nie widzialnym pasie jak to miał w zwyczaju jeszcze w WCW.
Za jego plecami pojawili się Scott Hall i Kevin Nash. Hulkster wykonał kilka Tauntów w ringu.. muzyka ucichła. Gong.. walkę czas zacząć. Hogan rusza na DDP’ego.. próba Clothesline’u jednak zostaje skontrowany kolanem w brzuch.. i zostaje powalony Headlock Takedownem. Hulkster jest trzymany w Headlock lecz już na ziemi, a Steve można rzec ratuje go przez wykonanie Elblow Drop na Page’u. Próba pinu.. 1.. Kick out. Hulk schodzi z ringu i wyciąga z pod niego krzesło które wrzuca na mate. Austin to widzi.. gdy Hogan z powrotem wchodzi na ring otrzymuje kopniaka w brzuch. Kilka Punchów.. i Suplex na krzesło.
Gdy sam SCSA się odwraca dostaje Clothesline od Page’a przez co wylatuje z ringu. Podnosi Hulka.. jednak otrzymuje European Uppercut.. odpowiada kopniakiem.. wymiana Punchów.. wygrywa Hogan.. Irish Whip o liny. Jednak tam stoi Stone Cold.. kopie w brzuch rozpędzone DDP’ego. Staje mu na plecach jednocześnie dusząc go o liny. Sędzia odgania go.. Stone chodzi z Page’a..i Whipuje go do Hulka.. ten chce powalić go łokciem.. DDP wykonuje unik i dokłada Ruuning Dropkick na szefie NWO. Page powoli wstaje.. SCSA próbuje uderzyć go krzesłem..  jednak otrzymuje kopniaka i Implant DDT na to samo krzesło. Próba pinu..1..2.. i Kevin Nash stojący za ringiem pociąga Page’a za stopę.. jednak po całym incydencie udaje że nic nie zrobił. Scott za to podaje Hoganowi kij Beasbolowy.. DDP nic nie widzi.. i gdy się odwraca otrzymuje cios właśnie tą bronią.. skulony Page dostaje jeszcze Body Slam.
Steve podnosi swoje cielsko.. jego czoło dość mocno krwawi. Hulkster rozpędza się jednak Steve był na tyle przytomny by skontrować to Lou Tesz Press’em. Cały czas okłada legendę którą każdy fan zna.. podnosi Hogana i Flapjack.. próba pinu.. 1..2.. Kick out. Łapie nogi Hulka.. i zapina Stading Figure 4 Lock. Mija mniej więcej 30 sek. Widzimy także że DDP już stoi.. uderza SCSA Beasbolem w brzuch po czym wykonuje Trip to The Diamond Mine. Próba pinu..1..2.. Kick out.. Hulk już wstaje.. i powala Page’a Uppercutem. Łapie leczącego Austina i Whipuje go w narożnik.. rozpędza się i Clothesline. Gdy już skończył wchodzi na Turnbuckle i obija twarz Austina. 1..2..3..4..5..6..7.. i tu Hulk Tauntuje. Jednak DDP chwyta krzesło.. i wykonuje Stiffowy Charishot w plecy Hogana. Łapie go w pozycje Powerbomba i odbija się od lin. Gdy już to zrobił wykonuje Spinning Sitout Powerbomb lecz pod koniec ledwo utrzymał członka jak i bossa NWO. Po raz kolejny próba Pinu 1..2.. i Nash przerywa Pin kopiąc w głowe Page’a.
Scott wrzuca na ring dwa stoły. Kevin uderza SCSA kijem w brzuch i „niszczy” go Jacknife’em na stół. Hall próbuje wykonać Razor Edge jednak DDP ześlizguje się z jego pleców po czym przesuwa tak Scotta by wykonać Diamond Cutter co mu się udaje. Kevin natychmiast jednak wbija go w narożnik i masakruje Punchami i Kickami. Hulk także się dołącza.. Kev wykonuje Side Walk Slam. Hulk okłada go także tyle że kijem. Scott w końcu się podniósł. Po ok. 3 minutach zostawiając Page’a.. obaj podnoszą ręce Hulkstera. Uderza jednak theme Stinga.. wszyscy patrzą w Titantron. Jedak „The Icon” zjeżdża na linie centralnie w środek maty. Scott idzie przypadkowo do tyłu.. jednak natychmiast dostaje Scorpion Death Drop. Hulk i Nash nie pozwalają Stingowi na zbliżenie.. ten odrzuca kij bejsbolowy. Z uśmiechem zaczynają iść w stronę wroga jednak słyszymy Break The Walls&Just Close You Eyes Remix. Na ring wbiegają C&C.. Christian natychmiast wykonał na Kevinie kilka punchy.. odbija się od lin jednak Kev próbuje wykonać Lariat.. CC unika go i wykonuje Spining Heel Kick na schylonym Nashu. Jericho razem z Stingiem okłada Hogana.. widznosi się.. to samo robi DDP jednak cały czas jest w przysiadzie. Kevin nasz który też podniósł swoje cielsko otrzymuje i że jego tag team partner odbija się od lin i biegnie w stronę pleców Hulka.
To samo robi Chris tyle że od przodu.. CC podciął Hogana, a Chris wykonał Clothesline. SCSA podStone Cold Stuuner ! Wykonuje piruet.. zaczyna upadać.
I dostaje jeszcze Diamond Cutter od Page’a przez co zsuwa się z ringu. Sting zapina Scorpion Death Lock na Hoganie. Scott też ucieka.. jedyny członek NWO na ringu to Hulk.. uderza theme Stephani Mc Mahon.. która wchodzi przed Titantron.

Steph : Dość !! Tej walki nikt nie wygrał.. na przyszłym ppv czyli Rated R Event.. odbędzie się walka pomiędzy Stingiem, Stone Coldem i DDP o HWC Legend’s Championship. Za to Hulk zmierzy się w walce o HWC Championship.. karta pojawił się nie długo w reklamach. Mam gdzieś co teraz wam się stanie.. a i zapomniałabym.. Scott Hall i Kevin Nash będą walczyli z Chrisem Jericho i Chrisianem w walce Tag Teamowej.

Po tej przemowie odwróciła się i odeszła.. Sting zdjął swój Finisher z Hogana.. widać było jak on, DDP i Austin przeszywają się spojrzeniami. HWC schodzi z anteny.


(Za powtórzenia całych zdań ale coś mi nawaliło w przeglądarce)

Offline

 

#3 2009-08-15 21:23:12

CM Punk

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-04
Posty: 99999999
Punktów :   

Re: Gale

Bardzo dobra gala

Rating:0.60
Widzowie:5.500
Bonus:650.000

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl